Trumpalaikis STEAM projektas „Skaičių ratukas“

     Skaičiavimo mokymas ikimokyklinio amžiaus vaikams yra labai svarbus jų vystymuisi ir pasirengimui mokyklai. Nors ikimokyklinukai dar yra labai jauni, jie jau gali pradėti susipažinti su skaičiais ir skaičiavimais per žaidimus ir kitas veiklas, kurios skatina jų smalsumą ir suvokimą. Skaičiavimas ir matavimas – svarbus mąstymo procesas, nes jis leidžia vaikams daugiau sužinoti apie skaičių ryšį vienas su kitu, priimti sprendimus ir kurti skaičiavimo strategijas. „Girinukų“ grupės ugdytiniai nuo gegužės 15 – 19 d. vykdė trumpalaikį STEAM skaičiavimo ir matavimo projektą „Skaičiukų ratukas“. Šią savaitę ugdytiniai keliavo po skaičių šalis, pakartojo skaičius nuo 1-10 ir susipažino su skaičiais nuo 10-20. Ugdytiniai skaičiavo kankorėžius, akmenukus, lygino juos į grupes pagal kiekį, daugiau, mažiau. Lygino daiktus su atitinkamomis skaičių kortelėmis. Į skaičių mokymą įtraukėme ir IT, naudodami įvairias mokomąsias programėles ugdytiniai mokėsi rašyti skaičius, grupuoti skaičius pagal spalvą ir dydį, atlikti sudėties veiksmus. Tobulino programavimo įgūdžius panaudodami išmaniąsias Bee-Bot bitutes. Mokėsi atpažinti skaičių sekas naudodami grupėje esančius minkštus skaičių kilimėlius. Naudodami konstruktorius ugdytinai konstravo įvairius skaičius. Vėrė karolius pagal pasirinktą skaičių. Skaičiavo ir kabino skalbinių segtukus ant virvučių. Lauke vaikai dėliojo kankorėžius ir akmenėlius pagal pasirinktą skaičių, o vėliau matavo su metru ir aiškinosi, kodėl kankorėžių juostelė yra ilgesnė.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS