TARPTAUTINIS VIRTULUS IKIMOKYKLINIO, PRIEŠMOKYKLINIO, PRADINIO IR SPECIALIOJO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ SAKYTINĖS IR RAŠYTINĖS KALBOS UGDYMO PROJEKTAS „TAS STEBUKLINGAS ŽODIS MAMA“

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ logopedės Sigita Denikytė,  Deimantė Šniukaitė ir mokytoja Vita Tavorienė balandžio 12 d. – gegužės 12 d. organizavo tarptautinį virtualų ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir specialiojo ugdymo įstaigų vaikų sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo projektą „Tas stebuklingas žodis MAMA“.  Projekto tikslas – skatinti  vaikų domėjimąsi aplinkiniu pasauliu, ugdyti pažinimo, kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas, kuriant kūrybinius darbus, skirtus  Mamos dienai paminėti. Visi projekto dalyvių sveikinimai buvo viešinami Facebook grupėje: Tarptautinis virtualus projektas „Tas stebuklingas žodis MAMA“.

           Džiaugiamės sulaukę net 162 dalyvių ne tik iš įvairiausių 32 Lietuvos miestų ir miestelių, bet ir iš užsienio: Jungtinių Amerikos Valstijų, Norvegijos, Jungtinės Karalystės. Tariame nuoširdžiausią  AČIŪ visiems dalyvavusiems! Kad ir kokiose vietose gyventume, kokia kalba kalbėtume su mama, svarbu, kad ją matytume, girdėtume. Parodėte, kaip labai mylite savo mamas ir Mamos dienos proga padovanojote jai mielą ir gražią, pačių pagamintą dovanėlę. Kiekvienas radote pasakyti, kas mamai svarbu, ką ji norėjo išgirsti. Įsitikinote, kad tai nėra sunku ir  padaryti galite kiekvienas.

     Neabejojame, kad sveikinimai tikrai pradžiugino, nustebino visas Mamas! Juk Mamai nieko nėra brangiau, mieliau,  nei jos vaikai ir jų rankomis pagaminti darbeliai.

Maloniai kviečiame pasidžiaugti keletu sveikinimų mamytėms!

         

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS