Tarptautinė „Draugo“ diena

         Visame pasaulyje lapkričio 29-oji minima kaip tarptautinė „Draugo“ diena. Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ lopšelių ir ikimokyklinių ugdymo grupių pedagogai kartu su vaikais taip pat minėjo šią dieną. Socialinė pedagogė A. Pocevičienė inicijavo grupėse kalbėti apie draugiškumą, kaip jis pasireiškia, ką reiškia turėti draugų, o ką reiškia, kai jų neturime? Kvietė visas grupes ne tik kalbėti apie draugystę, bet ir ją įamžinti fotografuojant. Socialinė pedagogė „Ežiukų-spygliukų“ ir „Riešutėlių“ grupėse su ugdytiniais kalbėdama apie draugystę diskutavo, kaip turi elgtis draugas ir koks draugo elgesys nėra tinkamas. Aptarė jausmus, kuriuos tenka išgyventi draugams. Su vaikučiais žaidė žaidimą su pykčio monstriuku (netinkamo elgesio širdelės buvo metamos į monstriuko vidų, o tinkamo paliekamos). Su ugdytiniais stebėjo trumpą filmuką apie draugystę „Beris ir Dolita. Geriausi draugai“ bei aiškinosi, ką suprato, ką sužinojo. Su 5-ečiais žaidė žaidimus ,,Padaryk draugui kažką gero“, ,,Pagauk draugą Linksmiuką ir palinkėk ką nors savo draugui“. Dauguma grupių aktyviai įsitraukė į tarptautinės „Draugo“ dienos paminėjimą kalbėdamos, diskutuodamos, kurdamos… Kviečiame pasižiūrėti, kaip atrodo mūsų darželio grupių draugystė: vieniems ji reiškia draugo piešimą, kitiems draugystės aitvarų gaminimą, tretiems apkabinimą ir t.t. Kiekvienas esame unikalus, bet visi žinome, kad norint turėti draugų reikia elgtis draugiškai, to ir linkime ne tik sau, bet ir jums!

„Nesitikėk iš draugystės naudos, o džiaukis galimybe teikti džiaugsmą kitam” (cit. Seneka).

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS