Tarptautinė Autizmo supratimo diena

Balandžio 2-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė Autizmo supratimo diena.  Mėlyna spalva – autizmo dienos simbolinė spalva, kviečianti pasaulį pamatyti kitaip. Viso pasaulio bendruomenės šią dieną mini naudojant mėlyną spalvą. Mūsų  įstaigos socialinė pedagogė A. Pocevičienė kvietė visą lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenę šiandien į pasaulį pažiūrėti kiek kitaip – mėlynai, taip išreiškiant autizmo spektro sutrikimą turinčių žmonių supratimą ir palaikymą autistukams bei jų šeimoms. Šį penktadienį, balandžio 2 dieną, vaikai rengėsi mėlynos spalvos drabužiais, mėlynai kirpo, piešė, lipdė ir visokiais kitokiais būdais gamino mėlyną debesėlį, lašiukus. Grupėse ugdytiniai ne tik gamino debesėlius, bet ir kalbėjo apie toleranciją, supratimą ir pagarbą kitam asmeniui. Mūsų bendruomenės nariai įamžino savo mėlyną pasaulį fotografijomis. Mes palaikome autizmo sutrikimą turinčius asmenis, palaikykite ir jūs!

„Neypatingų žmonių nebūna. Kiekvienas esame mozaikos akmenėlis, iš kurių susidėlioja visuomenės paveikslas“ (V. Ibianska).

Nuoširdžiai dėkojame akcijos organizatorei  Ainai Pocevičienei ir   visai bendruomenei už dalyvavimą. AČIŪ!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS