Tarptautinė „AČIŪ“ diena

Sausio 11-oji – tarptautinė „AČIŪ“ diena. Šią dieną nuotaikingai paminėjo „Kaštoniukų“ grupės vaikučiai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja M. Vaškevičiene, jos padėjėja J. Navagrudskiene ir įstaigos socialine pedagoge A. Pocevičiene. Ugdytiniai, padedami „Kimochis“ personažų, pakartojo žinomus mandagumo žodelius ir išmoko naujų. Aptarė jų naudą ir reikšmę, diskutavo, kada vartoja žodžius „laba diena“, „atsiprašau“, „viso gero“, „ačiū“, „prašau“ ir kt. Mandagumo žodelius auginoant „Kimochis“ medžio. Kadangi minima tarptautinė „Ačiū“ diena, nusprendė šį žodelį pasigaminti. Pasitelkiant STEAM metodiką, gamino  sūrią tešlą iš miltų, druskos ir vandens. Iš tešlos konstravo raideles A, Č, I, Ū ir išmargino jas dažais bei kruopomis.

    „Gerai jaustis savo gyvenime, bet neišreikšti nuoširdaus „ačiū“, tai tarsi pakuoti dovaną kam nors ir niekada jos nedovanoti“ (Čipas Konlis).

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS