Šviečiamosios gyvulininkystės programos įgyvendinimas – išvyka į „Raibą plunksną“

Įgyvendindami Šviečiamosios gyvulininkystės programą „Augink, rūpinkis, mylėk“, gegužės 23 d. „Girinukų“ grupės vaikučiai dalyvavo edukacinėje išvykoje ir aplankė veislinių paukščių ir naminių gyvūnų zoologijos sodą ,,Raiba plunksna“ esantį Kairių sen., Šiaulių rajone. Vaikai susipažino su veislinėmis vištomis, stručiais, kalakutais, perlinėmis vištomis, fazanais, povais, antimis, žąsimis. Apžiūrėjo auginamus graužikus, tai triušius, šinšilas, jūros kiaulytes, laboratorines žiurkes. Vaikai galėjo patys palaikyti savo rankose šinšilą, triušiuką, laboratorinę žiurkę ir pajusti kokie skirtingi yra jų kailiukai. Apžiūrėjo ir kanopinius gyvūnus: Kamerūno ožkas, Kveslando salų mini avis, alpakas, poni arkliukus. Matė ir laukinių gyvūnų: Dovydo elnių, danielių. Kiekvienas vaikas gavo po kibirėlį smulkintų daržovių, kuriomis maitino ten esančius žvėrelius. Apėję visą zoologijos sodą pažaidė žaidimų aikštelėje. Į darželį grįžo pilni įspūdžių ir truputį pavargę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS