Šviečiamosios gyvulininkystės programa – „Augink, rūpinkis, mylėk“

        Lopšelis-darželis „Eglutė“ įgyvendina Šviečiamosios gyvulininkystės programą – „Augink, rūpinkis, mylėk“, kurios tikslas – skatinti vaikų susidomėjimą gyvulininkyste. „Girinukų“ grupės ugdytiniai gegužės mėnesio pirmąją savaitę  kalbėjo apie arklininkystę. Vaikai susipažino su arklių istorija ir sužinojo, kad arkliai buvo geriausi raitelių kompanionai, geriausi žemės ūkio darbininkai. Su arkliais buvo ariama, akėjama, kultivuojama žemė, nuimamas derlius, vežama mediena. Taip sužinojo, kad su šiais gyvūnais žmonės keliaudavo, jie buvo naudojami kaip transporto priemonė kroviniams ir pašto siuntoms gabenti. Ugdytiniai nagrinėjo arklio kūno dalis, iš plastilino lipdė arklius, kūrė spektaklius, žaidė įvairius edukacinius žaidimus, žiūrėjo vaizdo įrašus ir taip daugiau sužinojo apie arklius ir net, kai kurie ugdytiniai turėjo galimybę pamatyti arklius gyvai. Ugdytiniai jau geba atskirti arklį nuo kitų ūkio gyvūnų ir įvardinti arklio kūno dalis. Įvairių veiklų metu ugdytiniai sužinojo, kad jeigu žmogus su arkliu elgsis gražiai, stengsis jį laikyti kuo geresnėmis sąlygomis, arklys bus ištikimas ir geras ne tik jo, bet ir visos šeimos draugas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS