Šventinės muzikinio ugdymo veiklos

Pirmadienį ir antradienį darželio salėje vyko šventinės muzikinio ugdymo veiklos, skirtos lopšelio-darželio „Eglutė“ 35-mečiui. Meninio ugdymo mokytoja Vita  paruošė ugdytiniams  paslėptas  muzikines užduotis:  Vienaragiui dainavo dainą „Vienaragiai“, ritmavo pagal video pratimus „Žaisliukai“, pažino muzikos instrumentus (pianinas, būgnai, gitara, smuikas, fleita, metalofonas). Visi nuotaikingai dainavo „Su Gimimo diena“, džiūgavo su Vienaragių balionais ir taip sulaukė siurprizo iš paslėptos dėžutės.

Dėkojame Agnetei už gausią Vienaragių kolekciją.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS