SVEIKINAME RESPUBLIKINIO MENINIO SKAITYMO KONKURSO „LIETUVA, GĖLELE ŽYDĖKI” NUGALĖTOJĄ

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytinė Aistė Matuzaitė dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo  konkurse „Lietuva, gėlele žydėki“,  kurį organizavo  Marijampolės lopšelis-darželis „Vaivorykštė” ir tapo ketverių metų amžiaus grupės nugalėtoja. Aistę konkursui parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Urbelienė.

Apie konkurso nugalėtojus galite skaityti: http://mldvaivorykste.lt/respublikinio-ikimokykliniu-ugdymo-istaigu-meninio-skaitymo-konkurso-lietuva-gelele-zydeki-skirto-lietuvos-valstybes-atkurimo-dienai-pamineti-nugaletojai

https://www.youtube.com/watch?v=s-IIrWZkR3I&ab_channel=vilma%C5%A1lekaitiene Paspaudę nuorodą pamatysite keturmečių meninio skaitymo konkurso „LIETUVA, GĖLELE ŽYDĖKI“ nugalėtojus. Aistės deklamuojamą eilėraštį matysite nuo 1:22 min.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS