Sveikatos saugojimo ir stiprinimo projektas „Sveikų pėdučių diena“

Paskutinę gegužės savaitę ankstyvojo amžiaus vaikų grupėse: „Spanguoliukuose“, „Žemuogiukuose“ ir „Pagrandukuose“ buvo įgyvendinamas sveikatos saugojimo ir stiprinimo projektas „Sveikų pėdučių diena“, kurio metų ugdytiniai, kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Irena Tuziniene, Rimante Petrauske bei judesio korekcijos mokytoja Monika Stancevičiene, mankštino pėdutes.

„Sveikų pėdučių dienos“ tikslas buvo skatinti vaikų poreikį judėti, lavinti judesius, formuoti taisyklingą kūno laikyseną bei pasitelkiant STEAM metodus suteikti ugdytiniams naujų žinių gamtos mokslų, inžinerijos ir meno srityse.

Užsiėmimų metu vaikai atliko ploksčiapėdystės profilaktikos ir korekcijos pratybas, tyrinėjo įvairias gamtines medžiagas, susipažino su jų medžiagiškumu, formomis ir spalvomis. Vaikai virto pasakos herojais boružiukais, kurių namelis per lietų sugriuvo, tad jie ėjo per mišką – sveikatos takeliu, rinkdami gamtinę medžiagą ir iš jos pastatė namelį boružiukams.