Sveikatinimo veikla „Sveikatingumo kokteilis“

„Ežiukai“ grupės ugdytiniai, kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Švedienė ir mokytojų padėjėja Danute Kukliene penktadienio popietę susipažinę su sveiko maisto piramide ir aptarę vaisių, uogų, daržovių naudą organizmui, vieningai nutarė pasigaminti sveikuolišką kokteilį. Vaikai patys plovė iš namų atsineštus vaisius ir uogas, rūšiavo, atsargiai pjaustė, bėrė į plaktuvą. Kiekvienas kruopščiai stengėsi pašalinti vynuogėms kauliukus, nulupti mandarinus, pagalbos reikėjo lupant obuoliams ir kriaušėms žievę, pjaustydami neatsisakė paragauti, įvardino skonius, mėgstamą vaisių ar uogą. Keletą vaikų pasisiūlė į platuvą supilti pieną, stebėjo, kaip plakamas kokteilis, kiti vaikai serviravo stalą. Veikla skatino savarankiškumą, atsakingumą, tarpusavio bendradarbiavimą, žadino smalsumo jausmą. Visi vienbalsiai nusprendė, kad pačių pasigamintas kokteilis – skaniausias ir prašė pakartoti.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS