Sveikatinimo veikla „MANO IMUNITETAS“

Imunitetas – tai organizmo sistema, apsauganti organizmą nuo visko, kas jam genetiškai nepriimtina: nuo mikroorganizmų, virusų, parazitų, ląstelių, baltymų bei kitų genetiškai svetimų medžiagų. Norėdami apsisaugoti nuo ligų ir sustiprinti imunitetą, turime nuolat rūpintis savimi: sveikai maitintis, būti fiziškai aktyvūs, pakankamai laiko praleisti gryname ore.

“Sauliukų”, “Kleviukų” bei “Kaštoniukų” grupės ugdytiniai buvo supažindinti su žodžiu IMUNITETAS. Pasitelkiant piešinuką paaiškintas imuniteto veikimo principas. Nors vaikams dar ganėtinai sudėtinga šitą žodį ištarti, buvo smagu matyt kaip labai jie stengiasi!

Pamokos metu spalvinome visuomenės sveikatos specialistės specialiai šiam užsiėmimui sukurtą darbelį, kuriame vaizduojamas lauke (grynas oras) dviratuką minantis (fizinis aktyvumas) meškutis. Aplink meškutį pavazduotas sveikas maistas, kuriuo jis maitinasi – vaisiai ir daržovės (sveika mityba). Meškutis pavaizduotas uždarame rate ir viskas, kas sveika ir stiprina imunitetą, yra rate kartu su juo. Uždaras ratas tarsi simbolizuoja stiprų meškučio imunitetą. Už rato matosi skraidantys virusai ir bakterijos.

Per piešinuko spalvinimą vaikams buvo akcentuojama, kad gyvendami sveikai, būsime sveiki ir apsaugoti nuo ligų.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS