„SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ 2023“

Balandžio 25 dieną lopšelio-darželio „Eglutė“ „Girinukų“ ir „Riešutėlių“ grupių ugdytiniai dalyvavo nacionalinio sveikatos stiprinančių mokyklų tinklo, Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023”. Renginys vyko Šiaulių laisvalaikio ir pramogų parke „Beržynėlis“. Dalyvavimo tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi sveikatos saugojimu ir stiprinimu. Vaikai susitiko su šunyčiais patruliais, kartu atliko mankštelę, po to dalyvavo įvairiose sporto rungtyse: lavindami taiklumą mėtė smėlio maišelius į lankus, labirintuose ieškojo  spalvotų segtukų, spalvotomis kreidelėmis piešė spalvotą sveikatą,  arkliuku  šuoliavo apie kliūtis. Žaidė žaidimus: dėliok ir įsimink, lankų kelionė, valgomas, nevalgomas, tinklinį, kamuoliukų dėlionę. Renginio dalyviai apdovanoti padėkomis. Vaikai grįžo pilni džiugių emocijų, pasportavę ir supratę, kokia nauda yra fizinis aktyvumas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS