„SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ 2023“

Balandžio 25 dieną lopšelio-darželio „Eglutė“ „Girinukų“ ir „Riešutėlių“ grupių ugdytiniai dalyvavo nacionalinio sveikatos stiprinančių mokyklų tinklo, Dainų mikrorajono ugdymo įstaigų renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023”. Renginys vyko Šiaulių laisvalaikio ir pramogų parke „Beržynėlis“. Dalyvavimo tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi sveikatos saugojimu ir stiprinimu. Vaikai susitiko su šunyčiais patruliais, kartu atliko mankštelę, po to dalyvavo įvairiose sporto rungtyse: lavindami taiklumą mėtė smėlio maišelius į lankus, labirintuose ieškojo  spalvotų segtukų, spalvotomis kreidelėmis piešė spalvotą sveikatą,  arkliuku  šuoliavo apie kliūtis. Žaidė žaidimus: dėliok ir įsimink, lankų kelionė, valgomas, nevalgomas, tinklinį, kamuoliukų dėlionę. Renginio dalyviai apdovanoti padėkomis. Vaikai grįžo pilni džiugių emocijų, pasportavę ir supratę, kokia nauda yra fizinis aktyvumas.