„SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ 2023“ RENGINYS LOPŠELYJE-DARŽELYJE „EGLUTĖ“

Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“ balandžio 26 d. organizavo nacionalinio sveikatos stiprinančių mokyklų tinklo „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023” renginį „Žaidžiu ir koduoju“, skirtą paminėti sveikos mokyklos 30-metį. Renginio tikslas skleisti žinią apie sveikatą, pasidalinti gerąją patirtimi, pagerbti sveikos gyvensenos puoselėtojus. Visa bendruomenė su ugdytiniais mankštinosi, aktyviai dalyvavo įvairiose žaidimų stotelėse.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS