STEAM veikla „Žalias ateities miestas“

          Pavasarį „Šermukšniukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis Lina ir Vaida bei jų padėjėja Laima ruošėmės dalyvauti ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Vaikai kūrė draugišką žalią ateities miestą, kuriame patys norėtų gyventi. Pradėjo nuo sėklų, kurias lygino, matavo, svėrė, rūšiavo, daigino. Stengėsi įsiminti jų pavadinimus. Prieš sodindami sėklytes susipažino su pagrindinėmis augalo dalimis, sužinojo svarbiausias augalų dygimo ir augimo sąlygas. Patys sodino svogūnus, sėjo moliūgus, pupas, žirnius, saulėgrąžas, arbūzus, pomidorus, paprikas. Pasodinę sėklas, kiekvieną dieną laukė jų išdygstančių. Vaikai kūrė miestui įvairiaspalvius namukus, prižiūrėjo dygstančius augalus juos laistė, stebėjo. Stebėdami, kaip auga svogūnų laiškai juos pavadino-kardais. Džiaugėsi užaugusiomis pupelėmis, stebėjosi jog jos užaugo už vaikus didesnės. Sulaukę šiltesnių orų sustiprėjusius augalus perkėlėme į daržo lysves ir šiltnamį. Išėję pasivaikščioti, visada aplankome ir stebime augančius augalus.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS