STEAM veikla „Vasaros žolynai“

2023-06-20 „Ežiukų – spygliukų“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Neringa ir mokytojo padėjėja Danute vykdė STEAM veiklą „Vasaros žolynai“. Ryte susirinkę ugdytiniai pasitelkdami fantaziją puošė popierinius maišelius, vėliau žiūrėjo žolininkės video apie pievų vaistinius augalus, kuriuos galima džiovinti ir vėliau žiemą, susirgus ar stiprinant imunitetą pasigaminti vaistažolių arbatą. Po video peržiūros mokytoja kvietė vaikus į įstaigos pievelę, vaistažolių lysvę prisirinkti augalų, vėliau trumpai pristatyti draugams, kokių augalų rado, užuosti kvapus, lyginti spalvas, ilgius, žiedus ir jei prisimintų, įvardinti pavadinimą: vaistinė ramunėlė, smilga, čiobrelis, saulutė, melisa, laukinė našlaitė ir pan. Tikimės veikla leido vaikams nors truputį pabūti žolininkais, kurie myli, tausoja gamtą, o žiemą džiovinti augalai savo išskirtiniais kvapais primins saulėtą vasarą.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS