STEAM veikla „Vasaros paveikslas/Summer picture“

„Riešutėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Žydrūne dalyvavo eTwinning projekte „Vasaros paveikslas/Summer picture“. Šio projekto tikslas – padėti atsiskleisti vaikų kūrybiškumui per meninę veiklą, lavinti vaikų pažintinius gebėjimus bei pajusti kūrybos džiaugsmą. Lauke iš aplinkoje randamų medžiagų vaikai kūrė savo paveikslus, kiekvieno paveikslas vis kitoks, unikalus. Grupėje vaikai lavindami smulkiosios motorikos įgūdžius piešė, lipdė savo paveikslus, tai kas jiems gražiausia vasarą: gėlės, vabalai, jūra. Vaikai be galo kūrybiški, žingeidūs, todėl vis norėjosi sukurti kažką naujo. Panaudojant akmenukus, kankorėžius, pačių priskintas pievų gėles, žoles vaikai sukūrė nuostabų „Vasaros paveikslą“. O gražiausi jame – LAIMINGI VAIKAI.