STEAM veikla „Vabalėliai vabalai…“

     Pavasario saulė pažadino visą kas gyva… „Ąžuoliukų“ grupės vaikai video pamokėlių metu susipažino su skruzdėlytės, boružytės, bitutės ir drugelio išvaizda bei gyvenimo būdu. O tėveliai sudarė sąlygas vaikų patirtiniam ugdymuisi plėtotis natūralioje gamtoje. Padidinimo stiklo dėka vaikai miške stebėjo skruzdėlių gyvenimą skruzdėlyne. Skaičiavo boružėlių taškelius, grožėjosi vabalų įvairove. Matytus vabalėlius bandė atvaizduoti savo kūno pagalba, dėliojo, modeliavo iš gamtinės medžiagos ir buities daiktų bei kūrybiškai piešė, štampavo, lipdė ir konstravo. Džiugu, kad vaikai auga sąlytyje su gamta.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS