STEAM veikla „VABALAI TABALAI, MIELAS VAIKE, AR ŽINAI?“

 „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai visą savaitę  tyrinėjo įvairius vabzdžius, stebėjo jų elgseną gamtoje, išvaizdą, skleidžiamus garsus, sužinojo jų gyvenimo ypatumus. Vaikai aktyviai atliko įvairias užduotis, kūrybinius darbelius: kūrė įvairių vabaliukų pievas štampuodami pirštukais, naudodami kempinėlę sukūrė margaspalvius drugelius, lipdė sraiges, kūrė bitutės iš vienkartinių lėkštučių, tualetinio popierius ritinėlių, šimtakojus iš kiaušinių dėklų dėžučių, iš akmenėlių – boruželės, vorus, šimtakojus, ieškojo gamtoje įvairiaspalvių drugelių spalvų. Kai kuriems,  net pavyko nufotografuoti vabzdžius gamtoje. Buvo labai įdomi , kūrybinga savaitė. Svarbiausia  vaikai suprato, jog vabaliukai ir vaikai sutaria labai gražiai!

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS