STEAM veikla „Užkonservuotas Rudenėlis“

„Šermukšniukų“ gr. ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Neringa Švediene, Lina Rimkiene ir mokytojų padėjėja Laima Žaliene  kelias savaites kalbėjo apie rudens požymius, kintančią gamtą, orų permainas ir kt. Palankių oro sąlygų dėka, keletas ugdomųjų veiklų buvo perkeltos į lauką, kad ugdytiniai galėtų patys savarankiškai ieškoti, rinkti, rūšiuoti, tyrinėti, uosti, konstruoti iš gamtinės medžiagos: medžių ir krūmų vaisių, lapų, šakelių klijavo, aplikavo, antspaudavo pačių rastais ir surinktais medžių/krūmų lapais, kūrė kompoziciją, kurioje atsispindėjo rudens tematika. Vaikštinėdami darželio teritorijoje susipažino su joje augančiais medžiais: beržais, klevais, ąžuolais, kaštonais liepomis ir kt. Stebėjo medžių pokyčius, o įstaigos kieme pririnkę gamtinės medžiagos: kaštonų, gilių, lapų, rudeninių gėlių, plunksnelių, kankorėžių ir kt. nusprendė juos „užkonservuoti“, kad ilgesnį laiką galėtų grožėtis rudens gėrybėmis, spalvomis. STEAM veiklos „Užkonservuotas rudenėlis“ darbeliai įspūdingi, o  emocijos – neišdildomos.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS