STEAM VEIKLA ,,STEBUKLINGI AKMENUKAI“ ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „PUPŲ PĖDAS“ STEAM CENTRE

Lapkričio 22 d. ,,Ežiukų-spygliukų“ grupės ugdytiniai  lankėsi Šiaulių lopšelio-darželio ,,Pupų pėdas“ STEAM centre. Tai buvo jau trečia edukacinė išvyka.  Šį kartą STEAM veiklos tema ,,Stebuklingi akmenukai“. Informacinių technologijų pagalba pedagogės lavino ugdytinių gebėjimus turimas žinias papildyti naujomis. Vaikščiodami po žemę, neatkreipiame dėmesio, kad po mūsų kojomis guli paprasti  įvairaus dydžio, formos, kartais neišvaizdūs akmenukai. Ir žmogus galvoja, kas ranka pasiekiama negali būti vertinga. O juk dideli akmenys suteikia grožio gamtoje. Akmenys apdirbami, kuriamos skulptūros, įstabūs fontanai, pilys, namai, takai, laiptai, vazos ir daugelis kitų daiktų. Ugdytiniai akmenukus lietė, šildė savo rankytėse.  Jiems labai patiko nugludinti, nuplauti jūros vandeniu akmenukai. Drąsiai apibūdino,  sakė, jog akmenukai švelnūs, kieti, šalti, tamsūs, balti, pilki, rudi. Bandė pastatyti aukščiausią statinį. Skaičiavo kiek akmenukų sudėjo.  Kūrė muzikos ritmą dauždami vieną į kitą, į stalą, į kėdutę. Rūšiavo juos pagal dydį: dideli, vidutiniai, maži.  Lygino su kitais daiktais  pagal svorį. O savo atsakymo teisingumą patikrino įmesdami į vandenį. Įtvirtino savo žinias,  jog sunkūs daiktai skęsta, o lengvi plūduriuoja virš vandens. Aplinkos pažinimą derino su daile. Piešė ant akmenuko šypseną ir jį sugyvino, pripiešdami gyvūno kūną, kojas, sparnus, gėles. STEAM veikla suteikė daug džiaugsmo ir teigiamos energijos.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS