STEAM veikla „Stebuklingas žiedas“

Bandymai su  popierinėmis gėlėmis ir vandeniu.  Tikslas – sužinoti kas nutiks, kai popierinis žiedas sušlapsEiga: iš spalvoto  popieriaus iškerpame apvalios žiedo formos figūrą. Lapus gerai užlenkiame į vidų. Įdedame žiedus  į dubenį su vandeniu ir stebime, kaip pamažu žiedas išsiskleidžia  Kodėl tai vyksta?  Didžiąją  dalį popieriaus sudaro augalinės skaidulos, kurios yra tarsi plonyčiai vamzdeliai. Dėl molekulių traukos jėgų vanduo kyla šiais vadinamaisiais kapiliarais į viršų. Popierius išbrinksta ir gėlės žiedlapiai, panašiai kaip į vandenį įmerkto apvytusio augalo lapai, atsitiesia. Dar įdomu vaikams  stebėti , kaip  liejasi spalvos .  Tereikia nusipiešti ant servetėlės boružėlę ir padėti ant vandens. Pamatysime ją nusispalvinusią.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS