STEAM veikla „Spalvos ir spalviukai“

     „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai visą savaitę tyrinėjo, eksperimentavo spalvomis. Video pamokėlių metu vaikai stebėjo eksperimentus, kurių metu buvo tirpinami spalvoti ledo kubeliai. Taip vaikai sužinojo, kokias spalvas sumaišius, galima gauti oranžinę, žalią ir violetinę spalvas. Įgytas žinias pritaikė praktiškai veikdami su dažais. Vaikai, maistine plėvele uždengę įvairiaspalvių dažų taškelius, pirštukų pagalba tarpusavyje maišė balionėlio spalvas, atrasdami ir įvardindami naujas spalvas bei atspalvius. Gaminosi „Spalvotuosius ledus“, žaismingai šiaudeliu išpūtė ir sugyvino „Spalviukus“, tapė vaivorykštę bei atliko eksperimentą, kurio metu stebėjo, kaip popieriumi keliaudamas vanduo sulieja vaivorykštės spalvas. Spalvų paieškos persikėlė ir į gamtą. Vaikai pasigamino „Gamtos spalvų dėžutes“, kurias užpildė įvairiaspalviais gyvosios ir negyvosios gamtos turtais. Paaiškėjo, jog pavasaris turtingas visomis nuostabiausiomis spalvomis.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS