STEAM VEIKLA „SPALVINGOS IR SALDŽIOS GĖLĖS“

     „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai pasiilgę pavasario ir gėlių, eksperimentuodami su vandeniu ir „Skittles“ saldainiais, išvydo spalvingas ir saldžias gėles grupėje. Ugdytiniai pasirinkę norimos spalvos saldainiukus, ratuku sudėliojo lėkštėje ir atsargiai užpylė vandens. Minutėlę palaukę stebėjo, kaip link lėkštės centro tįsta įvairiaspalvės spalvų juostos. Besiliejančios spalvos atrodo tikrai magiškai. Ant išsiliejusių spalvų uždėję gėlių iškirptą trafaretą, ugdytiniai  išvydo reto grožio gėles. Gėlės atrodė magiškai ir suteikė daug džiaugsmo bei teigiamų emocijų, tiesiog užgniaužė kvapą! Grupėje jautėsi  nuostabus, spalvingas ir saulėtas pavasaris! Su vaikais išsiaiškinome, kad saldainiai yra padengti vandenyje tirpiais įvairių spalvų maistiniais dažais. Vandeniui palietus saldainius, dažai ima tirpti. Dėl lėkštės formos ir saldainių padėties, dažai teka į žemiausią lėkštės vietą ir suformuoja spalvų juostas. Vaikai išvydę daug išsiliejusių iš saldainių dažų suprato, kad tokių saldainių valgyti daug nerekomenduojama. Eksperimentai – smagi veikla kiekvienam, jos metu sužadinamas smalsumas, mąstymas, kūrybiškumas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS