STEAM veikla „Sniego seniai, besmegeniai“

„Šermukšniukų“ gr. ugdytiniai kartu su auklėtoja Neringa Švediene ir auklėtojos padėjėja Laima Žaliene vykdydamos projektą „Spalvos aplink mus“ ryto rato metu aptarė baltos spalvos motyvus, reikšmę, ieškojo grupėje baltų daiktų, lauke žaidė, kasė sniegą, tyrinėjo sniege paliktus pėdsakus ir spėliojo kieno jie. Vėliau visi kartu iš krakmolo ir aliejaus pasigamino dirbtinio sniego ir lipdė sniego senius. Visų pirma į  dubenį bėrė krakmolą, voliojo jį tarp rankų, pylė aliejų, bėrė blizgučius, minkė tol, kol masė pradėjo lipti, netrupėti. Tarp delniukų suko rutulius, dėjo vienas ant kito, kol sulipdė mini besmegenius, akis atstojo pipirai, medžio šakelės –  rankas. Vakare atėję tėveliai gėrėjosi vaikų darbais, aptarė smagius dienos įvykius.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS