STEAM veikla „Smėlio galimybės“

,,Sauliukų“ ir ,,Kleviukų“ grupių vaikams smagu laiką leisti lauke, žaidžiant su smėliu, statant iš jo  pilis, kasant kanalus, kepant ,,smėlio  pyragus“, tyrinėjant smėlio savybes ir sužinant, kad smėlis gali būti birus-lipnus, sausas-drėgnas, lengvas-sunkus. Dar smagiau savo statinius buvo puošti gamtine medžiaga: lapeliais, šapeliais, akmenukais, sėklytėmis, o papuošus jais džiaugtis. Aktyviai vaikai įsitraukė ir į piešimą ant smėlio: rašė raides, piešė saulutes, gėlytes.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS