STEAM veikla „Ritmavimas netradiciniais lauko instrumentais. Tembriniai sąskambiai: medinis, metalinis, akmeninis, molinis“

Prieš keletą dienų „Pelėdžiukų“ ir „Riešutėlių“ gr. vaikai susipažino, kaip skirstyti muzikos instrumentus į medinius, metalinius, akmeninius, molinius, plastikinius. Dainavo, ritmavo su būgneliais ir mediniais pagaliukais.

Penktadienį lauke buvo surengta veikla, kur ugdytiniai turėjo galimybę patys pagroti, išgauti garsus, įsiklausyti į  medinių, akmeninių, molinių, metalinių lauko instrumentų skambesį. Lauko aikštelėje surado akmenukus, jais ritmavo įvairius ritmikos pratimus, klausėsi akmeninio skudučio skambesio. Su molinukais tirliavo, mėgdžiojo paukštelių balsus. Anksčiau ugdytiniai  gerai žinojo metalofono skambesį, o dabar įsiklausė į metalinių lėkštučių, puodų, keptuvių skambesį, garso vibravimą. Medinėmis lazdelėmis ritmavo bei grojo būgneliais. Grodami dainavo dainelę „Linksmieji vabaliukai“.

Veiklos pabaigoje, visi susėdo pievelėje nedidelėmis grupelėmis ir gamino, puošė barškutį ar būgnelį. Pagaminę, papuošę grojo, įsiklausė į skambesį.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS