STEAM veikla „Ramunėlės“

2020-06-11 „Žemuogiukų“ gr. ugdytiniai kartu su auklėtoja Neringa kalbėjo apie vaistažolę- baltąją ramunėlę, išsiaiškino, jog gėlę sudaro žiedas, stiebas, lapeliai ir šaknys, atsakinėjo į užduodamus klausimus: ko reikia, kad gėlė augtų ir žydėtų, kada geriame ramunėlių arbatą, vėliau lietė, uostė, bandė skaičiuoti ramunėlių žiedelius.

Kūrybinės veiklos metu, kiekvienas vaikas pasigamino po gėlę: naudojome geltonos spalvos plastiliną, ausų krapštukus ir bambukinius iešmelius.

Taip pat bandėme piešti, štampuoti merkdami ramunių žiedus į dažus. Vaikai džiaugėsi kūrybiniu procesu – „ramunių pieva“ ant lapo.

Darželio teritorijoje vaikai turėjo galimybę pamatyti augančias ramunes, palyginti su grupėje vazoje įmerktomis vaistinėmis ramunėlėmis, jų žiedeliai smulkesni, tačiau spalva abiejų rūšių  vienoda, sužinojo, jog šviečiant saulei ramunių žiedeliai išsiskleidę, kai apsiniaukę- susiskleidę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS