STEAM veikla PAŽINTIS SU VĖŽLIUKU – NINDZE!

               „Kleviukų“ grupės ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Deimante Šniukaite ir mokytojos padėjėja Asta Stugiene, 2022 m. gegužės 6 d. ir rugsėjo 2 d. svečiuose turėjo vėžliuką vardu Nindzė. Daugumai vaikų tai buvo nauja patirtis ir pažintis su šiuo gyvūnu. Pirmiausia, vaikai susipažino su vėžliuku, tyrinėjo ir glostė vėžliuko galvytę, kojytes, uodegą, kiautą. Kadangi vaikai norėjo daugiau sužinoti apie vėžliuką, todėl jiems papasakojome, kad vėžliukui Nindzei yra 15 m., jis gali gyventi vandenyje ir sausumoje, vėžliukas valgo specialų jam skirtą maistą, agurkus, salotų lapus, lašišą ir kt. „Kleviukų“ grupės ugdytiniai stebėjo, kaip vėžliukas moka greitai ropoti, plaukioti vandenyje, o drąsiausi vaikai ėmė vėžliuką į rankas, dėjosi jį ant kelių. Su vaikai įsitikinome, jog posakis „Lėtas, kaip vėžlys“ vėžliukui Nindzei netinka, nes ugdytiniai vos spėjo jį gaudyti grupėje. Bendradarbiaudami vienas su kitu, ugdytiniai sukūrė vėžliukui paveikslą. Iš vatos diskelių suformavo vėžliuko kiautą, kurį vėliau spalvino guašu. Taip pat vaikai iš įvairių kaladėlių statė vėžliukui namus, jį prausė, maitino. Susitikimas su vėžliuku vaikams paliko didelį įspūdį ir vaikai su nekantrumu laukia kada vėl galės susitikti su šiuo nauju draugu!

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS