STEAM veikla „Pažintis su profesijomis“

 

Lopšelyje-darželyje vykdomas profesinis orientavimas. ,,Ąžuoliukų” grupės ugdytiniai susipažino su Domo mamos profesija – konditerė. Grupėje buvo įrengtas mini konditerijos cechas. Vaikai ragaudami baltąjį, rudąjį ir juodąjį šokoladą bandė nusakyti jų skonius.  Eksperimentuodami išsiaiškino, jog kaitinant šaltą kietą šokoladą jis suminkštėja ir tampa skystas bei tąsus. Vaikams buvo pasiūlytas iššūkis – šokoladu padengti ,,Linksmuosius popsiukus” bei juos dekoruoti pabarstukais. Užduotį vaikams reikėjo atlikti greitai, kol vėsdamas šokoladas vėl nesustingo. Iššūkį pavyko sėkmingai įveikti.

,,Ąžuoliukų” grupės vaikai pasinaudojo galimybe tęsti ugdymąsi ir bendradarbiaujant su socialiniais partneriais. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo įrengtame šeimų centre vaikai išbandė naujausias technologijas: kūrybiškai piešė ant šviečiančio stiklo, šviesos stalų, žaidė interaktyvius žaidimus. Edukacinio užsiėmimo metu Komiksų centre vaikai sužinojo kaip internetinių programėlių pagalba kuriami komiksai. Ugdytiniai patys išbandė kūrybinę veiklą ir piešė komiksų herojus.

Edukacinis užsiėmimas ,,Pasakų šalyje”, galimybė susipažinti su knygomis, jų įvairove ,,Ąžuoliukų” grupės ugdytiniams buvo organizuotas netradicinėje aplinkoje.  Vaikai vyko į PC Akropolis „Pegaso“ knygyną. Apžiūrėjo knygų įvairovę, išbandė muzikines, įgarsintas knygas. Lygino knygas pagal dydį, storį, svorį. Pažiūrėję filmuką vaikai sužinojo kaip ,,gimsta” knyga ir patys kūrė bendrą grupės pasakų knygą, lavindami savo vaizduotę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS