STEAM veikla ,,Pasislėpę klevo lapai”

,,Pelėdžiukų ‘’ grupės  ugdytiniai prisirinkę spalvingų klevo lapų, kai lauke švietė rudens saulė, eksperimentavo su lapais ir miltais grupėje, kai lauke lijo lietus. Išsirinkę savo mėgstamiausią spalvą sijojo sieteliu miltus ant spalvoto popieriaus padėtų klevo lapų.  Buvo daug  netikėtumo ir nustebimo nukėlus atsargiai klevo lapą, pamatyti jo likusį spalvingą atvaizdą baltame fone. Linksmai , emocingai eksperimentuodami vaikai įtvirtino spalvų pavadinimus, lavino pastabumą, smulkiąją motoriką,

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS