STEAM veikla „Naminiai gyvūnai”

Visą savaitę ,,Ąžuoliukų” grupės vaikai domėjosi naminiais gyvūnais. Plakatuose, knygose apžiūrinėjo jų paveikslėlius, įtvirtino pavadinimus, klausėsi skleidžiamų garsų, aiškinosi gyvūnų naudą žmogui. Vaikai rinkosi žaislines naminių gyvūnų figūrėles, jas skaičiavo, rūšiavo, skirstė į naminius gyvulius bei augintinius. Aiškinosi kur kas gyvena bei kūrybiškai iš įvairių konstruktorių statė jiems tvartus, aptvarus, būdas. Ugdytiniai, naudodamiesi edukacinėmis bitutėmis – robotukais ,,Bee-bot” išbandė programavimo pradmenis, važinėdami jau sukurtu kilimėliu ,,Naminiai gyvuliai” bei pačių vaikų susikurtu kilimėliu. Galvojo, tarėsi, skaičiavo kiek paspaudimų reikia tiesiai, dešinėn ar kairėn norint, kad bitutė sustotų prie norimų naminių gyvulių aptvarų. Daugelis ugdytinių savo namuose augina įvairius augintinius ir net ne po vieną. Ugdytinių tėvelių dėka, kurie atsiuntė augintinių nuotraukas ir vaizdo įrašus, vaikai turėjo galimybę supažindinti grupės draugus su namuose auginamais augintiniais. Vaikai komentavo išmaniąjame ekrane demonstruojamas nuotraukas ir video įrašus, pasakojo augintinių išdaigas. Kūrybiškai piešė, plastilino pagalba iš gamtinės medžiagos, dantų krapštukų konstravo turimą arba norimą turėti augintinį. Mokėsi kvadratą perlenkti pusiau, kad gautų du trikampius. Iš gautų trikampių lankstė šuniukus. Savaitės pabaigoje ,,Ąžuoliukų” grupės ugdytiniams auklėtoja Ieva internetiniu įrankiu ,,Kahoot” sukūrė viktoriną ,,Naminiai gyvūnai”. Taip vaikai, naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, pasitikrino savo įgytas žinias. Viktorinoje vaikai dalyvavo poromis, mokėsi tartis tarpusavyje, surasti teisingus atsakymus, pagerino savo kompiuterinius įgūdžius, pagerėjo ir mokymosi kokybė.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS