STEAM veikla-Muzikos diena

Muzikinio ugdymo STEAM veiklose, skirtose Muzikos dienai paminėti, 4 – 5 metukų ugdytiniai susipažino, kas yra muzikiniai ir nemuzikiniai garsai.

Vaikučiai klausėsi, tyrinėjo, pažino, skirstė girdimus garsus į muzikinius ir nemuzikinius (triukšmo, aplinkos, gamtos). Muzikinius garsus skirstė į  instrumentu ar balsu išgaunamus garsus. Vaikučiai patys grojo, muzikavo su metalofonais ir dūdelėmis,  žiūrėjo video ir klausėsi simfoninio orkestro ir 3 m. smuikininko bei 4 m.  trimitininkės grojimo. Žaisdami ugdytiniai pateikė draugams pažinti, atskirti įvairius muzikinius ir nemuzikinius garsus.

 Žiūrėjo video įrašą „Muzikiniai ir nemuzikiniai garsai“, kurį pateikė „Gytarių“ progimnazijos moksleiviai ir mokytojos, kartu atliko pateiktas užduotis.  Taip pat žiūrėjo video „Nemuzikiniai garsai“, kuriame mūsų darželio darbuotojai pateikė įvairius nemuzikinių garsų pavyzdžius.

Salėje surengta paroda „Gaminame muzikos instrumentus su šeima“, kur vaikučiai demonstravo savo draugams instrumentus, pagamintus namuose su šeima, parodė – kaip reikia išgauti muzikinius garsus. Savarankiškai tyrinėjo, paaiškino – iš kokių medžiagų yra pagaminti instrumentai ir kaip  jis buvo gaminamas.

Ugdytiniai dalyvaus respublikiniame projekte „Į muzikos šalį“, kurį rengia Utenos vaikų lopšelis -darželis „Gandrelis“, kur pristatys pačių pagamintus muzikos instrumentus  ir parodys, kaip su jais reikia groti.

 

https://drive.google.com/file/d/1u3dXfsthGAbJmLykS8MAM7pySL29q5s6/view

https://drive.google.com/file/d/1Q6ZYj7Si3Zex_vbt6Xk7ivdkWPKIQnl3/view

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS