STEAM veikla „Medžiai“

Žemuogiukų grupės vaikai atliko išsamią trijų medžių analizę. Vaikai susipažino su egle, ąžuolu ir kaštonu. Apžiūrėjo ąžuolo ir kaštono lapus, ištyrinėjo eglės spygliuotas šakeles. Ugdytiniai išsiaiškino kokius vaisius augina kiekvienas medis ir į skirtingas dėžutės surūšiavo giles, kaštonus bei kankorėžius. Lygino jų dydžius – ieškojo mažiausio ir didžiausio vaisiaus, aptarė formas – apvalus, trikampis, ovalus.

Tada lavino rankos ir akies koordinaciją bandydami „sukabinti“ vaisius ant popieriuje nupieštų medžių trafaretų. O daugiausia džiugių emocijų patyrė atlikdami meninę veiklą. Jos metu, vaikai vaisus (kaštonus, giles, kankorėžius) panardino į skirtingų spalvų dažus ir piešė ridendami juos dėžutėse.