STEAM veikla „Lapų tyrinėjimas“

,,Girinukų „ gr. vaikai su vaškinėmis kreidelėmis piešė ąžuolo, klevo ir kaštono lapus. Išėję į lauką vaikai turėjo surasti ir įvardinti  tą medį  kurio lapą nupiešė. Aktyviai  tyrinėjo ąžuolo, klevo ir kaštono lapų gyslotumą. Labai susikaupę,  lauke su guašu ant ištemtos maistinės plėvelės piešė pasirinkto lapo gyslutes. Nors ir truputi išsiterliojome, bet vaikai buvo labai patenkinti veikla lauke.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS