STEAM VEIKLA „LAIVELIAI“

  Birželio mėnesį „Kaštoniukų“ grupės vaikai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Pelaitiene ir mokytojos padėjėja Birute Miltiniene eksperimentavo lauko edukacinėje erdvėje patirtinėje STEAM veikloje „Laiveliai“. Patirtinis ugdymas(is), eksperimentuojant ir tyrinėjant – tai  vaikų mokymasis per asmeninę patirtį, savo mažų atradimų, eksperimentų ir žaidimų.

  STEAM veiklos tikslas – pasigaminti žaislus – pakaitalus, sukonstruoti inžinierines konstrukcijas iš antrinių žaliavų, eksperimentuoti lauko edukacinėje erdvėje, tiriant vandens ir smėlio savybes.

  STEAM veiklos metu vaikai gamino iš kamštelių, spalvoto popieriaus, pagaliukų žaislus pakaitalus -,,laivelius“, sukonstravo iš folijos inžinierinius statinius – „vandens takelius„, užpildę juos vandeniu, vaikai tyrinėjo vandens savybes: spalvą, konsistenciją, tūrį, lakumą. Eksperimentavo, vandens takelius sutvirtindami smėliu, stebėjo, ar neišbėga vanduo?

 Patyriminėje STEAM veikloje vaikai plukdė „laivelius“,savarankiškai aiškindamiesi, koks laivelis plaukia greičiausiai? Veiklos metu vaikams pavyko draugiškai bendradarbiauti su draugais, dalintis veiklos zonomis. Ugdytiniams patiko Steam veikla „Laiveliai“, vaikai ilgai žaidė, plukdė „laivelius“, tobulino „vandens takelių“ konstrukcijas.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS