STEAM veikla „Kūno tyrinėjimas“

„Riešutėlių“ grupės ugdytiniai namuose nenuobodžiauja. Kartu su tėvelių, brolių ir sesių pagalba tyrinėjo savo kūną ir jo galimybes. Atsigulus ant tapeto, tėveliai apibrėžė jų kūno siluetą, o vaikai pripiešė trūkstamas kūno dalis: akis, nosį, lūpas, ausis, plaukus. Tyrinėdami  savo kūną  jį matavo sąlyginiais matais: sprindžiais, pėdomis, žingsniais, kaladėlėmis. Matavosi ūgį  tarpusavyje, lygino save su broliukais, sesutėmis, stebėjo vieni kitus, komentavo. Aptarinėjo kuris aukštesnis, žemesnis.   Atkreipė dėmesį į plaukų, akių spalvą, aprangą. Ugdytiniai buvo labai kūrybingi, ne tik piešė trūkstamas kūno dalis, drabužius, bet ir panaudojo savo tikrus rūbelius. Tyrinėdami save vaikai mėgavosi  procesu ir gautu  rezultatu. Dabar jie turi naują „draugą“ – patį save. Veikla buvo ne tik įdomi, bet ir tikslingai lavinanti skaičiavimo, matavimo, problemų sprendimo įgūdžius.