STEAM veikla ,,Kas gyvena baloje?‘‘

Nors už lango šaltas lietingas  ruduo, tačiau ,,Pelėdžiukų“gr. ugdytiniai su nekantrumu laukia vis naujų STEAM patyrimų ir išbandymų rudens tema. Šiuo metų laiku pakitęs gamtos vaizdas nuteikia itin kūrybiškai. Mažieji tyrinėtojai stebi vis labiau savo rūbą nusimetančius medžius, apsiniaukusį dangų, bei po  lietaus susidariusias balas. Mažiesiems tyrinėtojams iškilo klausimas – „O kas balose gyvena?“ Išsiaiškinę kaip susidaro balos, jas tyrinėjo, ieškojo ir stebėjo kas balose gali gyventi, sužinojo, kodėl balose vanduo būna nešvarus.  Ugdytiniai suprato, kodėl gerti tokio vandens negalima. Grupėje piešė balas ant šlapio popieriaus, barstė druska, o piešiniui nudžiuvus, druską nuvalė ir vaizdavo įsivaizduojamus mikrobus, bakterijas, kirminus, sliekus ir pastebėtas balose šiukšles. Įvairiapusišku kūrybiškumu pasižyminčios STEAM pamokėlės lauke  vaikams neleidžia nuobodžiauti!