STEAM veikla „Kalėdiniai sausainiai“

„Šermukšniukų“ gr. ugdytiniai Neida ir Edas, kartu su auklėtoja Neringa Švediene ir auklėtojų padėjėja Laima Žaliene prieš pat žiemos šventes sumanė išsikepti imbierinių sausainių, kurių paprašė iškepti pats Kalėdų senelis, kuris ant eglės šakos paliko laišką. Nieko nelaukdami vaikai kibo į darbus: atitirpintą, suruoštą meduolinę tešlą perminkė, iškočiojo, čiupo formeles ir kūrė įvairių formų sausainius: eglutes, žvaigždes, namelius ir kt. Iškeptus sausainius dekoravo pačių paruoštu spalvotu glajumi. Vėliau puolė ragauti ar skanūs pavyko meduoliukai, o prisismaližiavę nutarė likusius palikti ant palangės pro šalį keliaujančiam Kalėdų seneliui ir vakare atėjusiems tėveliams pasivaišinti.  Atsikėlė po pietų miego vaikai nustebo, kad sausainių lėkštėje nebebuvo, suprato, kad jais pasivaišino pro šalį keliaudamas Kalėdų senelis.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS