STEAM veikla „Jurginų tyrinėjimas“.

„ Spanguoliukų“ grupės vaikai tyrinėjo jurginus. Merkdami į vazelę lavino akies ir rankos koordinaciją. Aptarė gėlės struktūrą ir žiedų spalvas. Smulkios motorikos lavinimui pirštukais nuskynė nuo stiebelio lapelius, žiedą. Vėliau nuskabė visus žiedlapius. Sąvokų: ilgas – trumpas, didelis – mažas įtvirtinimui lygino stiebelių ilgius, lapelių dydžius, žiedlapių krūveles. Daug džiugių emocijų patyrė atkurdami gėlę.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS