STEAM veikla „Ieškome gamtoje spalvų“

    2023-05-12 „Ežiukų – spygliukų“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Neringa ieškojo grupėje ir lauke spalvų. Atsinešę tuščius kiaušinių dėklus, vaikai jų viduje nusispalvino ertmes raudona, mėlyna, geltona, žalia, balta, ruda, oranžine, violetine, rožine, pila spalvomis. Iš pradžių užduotį išbandė grupėje, kuomet ieškojo atitinkamos spalvos daiktų, žaislų ir kt., kas tilptų į kiaušinių dėklą.  Išsiaiškino, kad daugiausia grupėje galima rasti pagrindinių spalvų: mėlynos, žalios, geltonos ir raudonos daiktų. Vėliau kartu išėję į lauką bandėme su vaikais prisirinkti atitinkamos spalvos gamtinės medžiagos: lapelių, pievos žiedų, šakelių, samanų, ūglių, kankorėžių, akmenukų ir kt.  Ne visas gamtos spalvas įstaigos kieme pavyko rasti, pasitarę su vaikais nusprendėme, jog šie užduotį užbaigs savaitgalio metu, o radinius aptarsime grįžę į darželį. Smagu, jog namų darbus pavyko atlikti ir tiems vaikams, kurie tą dieną darželyje nebuvo, o atsinešę noriai aptarinėjo, taip pat džiugu, jog atlikti užduotį noriai padėjo broliai, sesės, tėveliai, seneliai. STEAM veiklos metu ugdytiniai susipažino ne tik su spalvomis, gamtine medžiaga, kurios ieškojo darželio, namų teritorijoje,  bet ir sužinojo, jog žaidimams ir kasdieninei veiklai visada galima panaudoti antrines žaliavas: kiaušinių dėklus, dažų ir spalvoto popieriaus likučius, o pasitelkus fantaziją, iš radinių sukurti įdomius paveikslus.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2024 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS