STEAM veikla „GEDIMINO PILIS“

„ Girinukų “ grupės vaikučiai, kartu su auklėtojomis  nepabūgę šaltuko pasiruošė paminėti Vasario 16 –sios šventę. Kol dar šaltukas smarkiai nesižnaibė ir sniegas buvo lipnus, vaikai pasistatė statinį panašų į Gedimino pilį.  O kai paspaudė stiprus šaltukas vaikams parūpo per kiek laiko gali sušalti vanduo esantis vienkartiniame puodelyje. Tada ir kilo mintis pasidaryti trijų spalvų ledukus ir papuošti Gedimino pilį .

Pripylus į puodelius geltonos spalvos vandenį išnešėme į lauką, po pusvalandžio pripylėme  žalios spalvos  vandenį ir juos išnešėme į lauką. Dar po pusvalandžio pripylėme  raudonos spalvos vandenį ir taip pat išnešėme į lauką. Po pietų miegelio išėjome pasižiūrėti, kaip padirbėjo šaltukas. Ledukai buvo užšalę.  Tai visi kartu nusprendėme, kad lauke yra labai, labai šalta, kadangi vanduo užšalo vos per tris valandas. Spalvotais ledukais papuošėme Gedimino pilį, ant stogo iškėlėme trispalvę. Su pasididžiavimu vaikai rodė savo statinį tėveliams ir džiaugėsi, kad taip puikiai pavyko pastatyti Gedimino pilį.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS