STEAM veikla ,,Eksperimentai su vandeniu“

           „Ežiukų-spygliukų“ grupės ugdytiniai susipažindami su lašelio kelione, atliko keletą eksperimentų. Bandymui „Vaikštantis vanduo“ atlikti  reikėjo 3 spalvų dažų, 4 servetėlių, 5 stiklinių. Į 2 kraštines ir vidurinę stiklines vaikai įpylė vandens. Nudažė jį skirtingomis spalvomis ir įmerkė į jas juostelėmis sulankstytas servetėles.  Pastebėjo, kad praėjus 1 val. vanduo pradėjo siurbtis į servetėles. Vaikai nekantraudami laukė kas bus toliau. Po paros vanduo perėjo į tuščias stiklines. Iš vaikų nustebimo matosi, kad stebuklas įvyko nes visose stiklinėse atsirado vanduo. Antrasis eksperimentas vyko su karštu ir šiltu vandeniu. Įlašinus spalvų karštame vandenyje jos išsisklaidė greičiau, o stiklinėje su šaltu vandeniu lėčiau ir matėsi ryškios juostos. Atlikdami  eksperimentą „Spalvoti burbulai“ vaikai nudažytą vandenį  pūtė su šiaudeliu ir stebėjo kaip susidaro spalvoti burbulai. Norėdami susišaldyti ledukus vaikai eksperimentavo pilstydami vandenį į formeles. Sudėjo jas į šaldytuvą, smalsaudami dažnai skubėjo prie jo ir stebėjo kaip vanduo virsta leduku.  Tik deja ilgai reikėjo laukti, kol vanduo šaltoje kameroje pavirto leduku.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS