STEAM veikla „Edukacinės bitutės“

Šiuolaikiniai vaikai puikiai geba naudotis išmaniosiomis technologijomis. Jie greitai išmoksta naudotis mobiliaisiais telefonais, kompiuteriais, planšetėmis. „Riešutėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikai turi puikius programavimo pradmenis. Vaikai per mokslo metus žaisdami išmoko naudotis edukacinėmis bitutėmis – robotukais „Bee-bot“.

Tiksliniais krypties mygtukais galima bitutę „Bee-Bot“ nukreipti judėti pirmyn, atgal, į kairę ir į dešinę, o paspaudus žalią mygtuką „GO“ robotukas pradeda savo kelionę. Atlikęs užduotį, vaikus informuoja šviesos ir garso signalu. Bitutės pagalba vaikai atlieka įvairias užduotis specialiuose kilimėliuose.

Per mokslo metus vaikai turimus kilimėlius puikiai pažįsta, tad nusprendėme pasigaminti naują. Abiejų grupių ugdytiniai draugiškai nusiteikę kibo į darbą. Ant tapeto subraižytuose langeliuose piešė tai kas jiems labiausiai patinka. Užpildę visus langelius savo spalvingais piešinukais paeiliui programavo edukacines bitutes „Bee-bot“. Galvojo, tarėsi, skaičiavo kiek paspaudimų reikia tiesiai, dešinėn ar kairėn norint, kad bitutė sustotų ant norimo piešinuko. Sustojus robotukui „Bee-bot“ reikia įvardinti ant kokio piešinuko sustojo.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS