STEAM veikla „Daiginu, sodinu, auginu…“

„Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai net keturis mėnesius vykdė darbinę veiklą. Trimečiai tyrinėjo įvairias sėklas, jas grupavo, matavo, skaičiavo, svėrė, sudarė diagramą, daigino, sodino. Nuotoliniu būdu stebėjo augalų augimą, žydėjimą.  Po karantino grįžę į darželį vaikai augalų daigus perkėlė į šiltnamį, juos laistė ir prižiūrėjo, susipažino su spalvų, formų, skonių įvairove. Darbinė veikla natūralioje aplinkoje „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniams padėjo pažinti gamtos dėsnius, suteikė daug praktinės patirties, mokė pareigingumo, atsakomybės saugant augmeniją, vertinant jos teikiamą naudą sveikatai bei prisidėjo prie sveikesnių vaikų mitybos įpročių formavimo.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS