STEAM veikla „Augantys burbuliukai“

„Riešutėlių“ grupės ugdytiniai susidomėję apžiūrinėjo mažus spalvotus burbuliukus „orbeez“. Juos lietė, spaudė, įvardijo jų spalvas. Ugdytiniai pirštukais juos dėjo į  stiklines, stebėjo kas vyksta su jais užpylus vandeniu. Atėję į darželį ugdytiniai pamatė, kad burbuliukai „užaugo“, tapo dideli. Juos rankytėmis traukė iš vandens ir dėjo į savo stiklines, pastebėjo, kad jie tapo minkšti, šoklūs, tačiau stipriai suspaudus jie suskyla, sutrupa. Vaikai ieškojo didžiausių „orbeez“ burbuliukų, juos skaičiavo, žaidė. Ši STEAM veikla vaikams buvo labai įdomi ir naudinga. Sužinojo, kad norint „užauginti“ „orbeez“ burbuliukus reikalingas vanduo ir kantrybė.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS