STEAM veikla „Aš auginu ir tyrinėju uogas“

Šių metų pavasarį lopšelis-darželis ,,Eglutė“ įrengė STEAM lauko erdvę, kurioje įrengtos pakeltos daržo lysvės. Vienoje iš jų „Girinukų“ grupės vaikai pasodino braškes ir žemuoges. Jas prižiūrėjo, laistė, ravėjo. Stebėjo, kaip jos auga, stebėjo panašumus ir skirtumus. Smagu buvo stebėti pirmuosius žiedelius ir sužinoti, kad braškių žiedai yra didesni nei žemuogių. Vaikai sužinojo, kaip dauginamos braškės, stebėjo ant ūso užaugusius daigelius. Su nekantrumu laukėme pirmųjų uogų. Prinokus pirmajam derliui ikimokyklinio ugdymo mokytoja kartu su vaikais nutarė braškes ir žemuoges patyrinėti. Jas nuskynė, matavo, sužinojo kiek centimetrų užauga braškė, o kiek žemuogė. Vėliau uogas svėrė, pastebėjo, kad didelė braškė sveria tiek pat kiek 10 žemuogių. Kėlė hipotezes uogos skęsta ar ne, atlikę tyrimą liko nustebę, kad braškė nenuskendo.

Tyrinėjo uogų sandarą: pjovė  pusiau, stebėjo padidinamuoju stiklu, lygino tikrą vaizdą su paveikslėliu. Galiausiai, su pasididžiavimu ragavo užaugintą uogų derlių. 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2021 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS