STEAM veikla „Kepė vaikai bandeles“

„Spanguoliukų“ grupės vaikai „kepė“ bandeles. Bet prieš tai dar perėjo ilgą pasiruošimo kelią. Vaikai tyrinėjo grūdų varpas ir išsiaiškino, kad:  nukūlus šias varpas gauname grūdus – grūdai malūne sumalami į miltus – o jau iš miltų galime kepti bandeles, blynus ir kitus gardumynus. 

Ugdytiniai taip pat išbandė piešimą ant miltų ir grūdų padėklų. Šios veiklos padedami, jie aptarė medžiagų savybes: miltai ir grūdai yra birūs; miltai – teplūs; grūdai – stambūs, miltai – smulkūs.

Galiausiai, vaikai pasigamino miltų – druskos tešlą ir „kepė“ bandeles. „Kepdami“ kalbėjosi apie savo mėgstamiausius miltinius gaminius ir prisiminė geometrines formas, mat bandelių pasigamino įvairiausių: apvalių, keturkampių, trikampių ir net šešiakampių.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS