STEAM veikla „Spanguoliukų“ grupėje

Mažieji atliko eksperimentą: į pieną mažais lašeliais lašino dažus, mirkė krapštuką į indų ploviklį ir juo baksnojo į dažus piene. Indų plovikliui susimaišius su pienu, spalvos pradėjo judėti. Rezultatas vaikus nustebino ir pradžiugino – indų plovikliui susimaišius su pienu, spalvos piene ėmė judėti, maišytis, skleistis. Šis eksperimentas sužadino vaikų kūrybiškumą ir fantaziją.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Roberta Jankūnienė

Steigėjas

Steigėjas


© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
NEĮGALIESIEMS