STEAM projektas „Mirgu – margu“

Nuo kovo 22 dienos darželio ugdytiniai kartu su tėveliais dalyvavo dvejų savaičių STEAM projekte „Mirgu – margu“. Konstruodami bei pasitelkdami įvairias technikas ir įvairias medžiagas ugdytiniai kartu su tėveliais gamino įvairiausių dydžių, formų margučius. Ugdytiniams tikrai netrūko kūrybiškų idėjų gaminant nuostabiausius ir išradingiausius margučius. Pagamintus margučius vaikai kabino ant „velykinio“ medžio, kuris šiomis dienomis puošia mūsų darželio kiemą. Šiuo projektu buvo siekiama ugdyti vaikų kūrybiškumą, išradingumą naudojant įvairias meninės raiškos priemones, atlikimo formas bei susidomėjimą Šv. Velykų tradicijomis.

Nuoširdžiai dėkojame projekto „Mirgu-margu“ organizatorėms Aurelijai Kliopkinienei, Ievai Skrupskelytei, Linai Rimkienei, ugdytiniams, tėveliams už nuostabius margučius bei ikimokyklinio ugdymo mokytojoms už aktyvų dalyvavimą ir pagalbą įgyvendinat STEAM idėjas kasdieninėje ugdymo(-si) praktikoje, plėtojant bendradarbiavimą tarp tėvų ir pedagogų. Taip pat dėkojame Dainų progimnazijai už dalyvavimą projekte ir už margučius, kurie taip pat puošia mūsų darželio kieme esantį „velykinį“ medį.